Hałda Makoszowy – jesienna rowerowa sesja

Hałda Makoszowy rowerem

Hałda kopalni Makoszowy od jakiegoś czasu zaczyna tętnić życiem. Jesteśmy jednymi z tych, którzy raz na jakiś czas to życie tam wprowadzają biegając, jeżdżąc rowerem, robiąc zdjęcia, a czasem wszystko na raz. Cieszy to, że wiele inicjatyw sportowych znajduje tam swoje ujście   – ci co obserwowali lub uczestniczyli w Runmageddonie, wiedzą o czym mowa.

Teren ma potencjał, niestety jeszcze nie do końca wykorzystany – ale cieszy fakt, że choć trochę, miejsce zaczyna przyciągać ludzi z pomysłami.

Tym razem nasza obecność na hałdzie była stricte sesyjna – jesień, hałda i rower to idealne połączenie by artystyczne emocje znalazły swoje ujście w postaci zdjęć. O tej porze roku jest trochę chłodno, ale jak widać na niektórych zdjęciach – warto się trochę wymrozić dla takich widoków.

halda-makoszowy-sesja-rower-zabrze-10 halda-makoszowy-sesja-rower-zabrze-9 Rower- pasja życia halda-makoszowy-sesja-rower-zabrze-7 halda-makoszowy-sesja-rower-zabrze-6 halda-makoszowy-sesja-rower-zabrze-5 halda-makoszowy-sesja-rower-zabrze-4halda-makoszowy-sesja-rower-zabrze-3 halda-makoszowy-sesja-rower-zabrze-2 Hałda Makoszowy rowerem halda-makoszowy-sesja-rower-zabrze

 

Zobacz również