Koszulki w sam raz na prezent

Koszulki

Nie masz jeszcze pomysłu na prezent świąteczny ?? Koszulki, koszulki, kooooszulki … Leh – czyli Leszek Tomczyk w pseudonimie artystycznym, ma również kawałek swojego świata na stronie Koszulkowo.com . Tam jako jeden z grafików prezentuje swój mały kawałek twórczości, tej koszulkowej – niepełnej, bo to tylko wycinek ale z możliwością zakupu. Tematyka głównie rowerowa, dla mniej lub bardziej zaangażowanych rowerzystów i rowerzystek. Każda z koszulek ma odrobinę satyrycznego zacięcia –  to już tradycja. Wszystkich, którzy chcieli by poznać jak wygląda proces produkcji jednego z wzorów zapraszamy do odwiedzenia strony http://satyrycznie.pl/robie-bice/  .Dla tych, którzy chcieli by nabyć rzeczone T-Shirty zapraszamy do bezpośredniego kontaktu lub do zakupu przez stronę http://koszulkowo.com/producenci/leh

Koszulki Leh’a na koszulkowo.com

Oprócz gotowych wzorów możliwa jest również indywidualna realizacja – projekt i wykonanie. W zależności od wybranej techniki na koszulkach bawełnianych lub oddychających sportowych, gdzie możliwe jest pełne zadrukowanie: jeden z przykładów poniżej.  Wycena odbywa się zawsze indywidualnie.

Poniższe zdjęcia przedstawiają narysowany i wydrukowany plakat, oraz oprawione w ramy, zrobione na podstawie rysunku, koszulki oddychające z pełnym nadrukiem.

Chcesz znać szczegóły – pisz na e-mail: info@czasnapasje.pl

W związku z tym, że nie było nas na imprezie wręczenia w/w gadżetów dla CrossfitZabrze, dziękujemy Maciejowi Mogielnickiemu za możliwość udostępnienia zdjęć.

crossfit-zabrze-czasnapasje-satyrycznie-koszulki crossfit-zabrze-czasnapasje-satyrycznie-plakat

Jeden z przykładów plakatu – szerzej o idei plakatów, zapełniających smutne ściany PLAKATY NA SMUTNĄ ŚCIANĘ

crossfit-plakat-czasnapasje-satyrycznie-leh

 

Zobacz również