O nas

Okazało się, że mamy za dużo czasu. No tak, przecież w ciągu dnia tylko pracujemy, jeździmy na rowerze, czytamy książki, chodzimy na siłownię, treningi spiningu. Przy tych okazjach powstają pomysły na zdjęcia,rysunki satyryczne, na grafiki, wzory na koszulki, plakaty – które później są realizowane. Oprócz tego w kuchni co rusz coś bulgocze, skwierczy, chlupocze by później pachnieć i sprawiać zadowolenie nie tylko twórcom – lubimy się dzielić dbając o kontakty towarzyskie tak zupełnie przy okazji. Dzielimy się nie tylko smakiem ale i sposobami tworzenia potraw, stąd wzięły się zdjęcia tychże. Podobnie jak w kwestii gotowania tak i w przypadku zdjęć jedzenia ciągle udoskonalamy warsztat. Zdjęcia związane z jedzeniem stały się lekko niezdrową obsesją – ale przecież mamy czas. Mamy go na tyle dużo, że gdzieś między zapachami unoszącymi się z kuchni, chce nam się realizować pomysły fotograficzne – pokazać wam to co nas kręci, co można jeszcze ująć tak jak nie ujął tego jeszcze nikt przed nami – próbujemy. No dobrze, wspomnieć należy jeszcze o chorej mamie, wymagającej stałej opieki – no ale przecież mamy czas. Dlatego też, co wynika z tekstu, z powodu nadmiaru wspomnianego już czasu – powstała ta strona.

A tak już całkiem poważnie, to chcemy w tym miejscu pokazać kilka rzeczy, które nigdy wcześnie w jakimś sensownym ujęciu nie znalazły ujścia. A jest co pokazywać. Czasami z czystej pasji, czasami ze zwykłej chęci zarobienia na swoich zainteresowaniach i umiejętnościach – pokazujemy wyniki swojej pracy w różnych dziedzinach – rzeczy zawsze robionych z pasją i mocnym zaangażowaniem. Ciągle sprawdzamy siebie, razem i każdy z osobna, dzieląc i mnożąc pasje i umiejętności. Równań jest wiele , wynik jeden- czas na pasje!

Jeśli chcesz dowodów- śledź nasze poczynania, jeśli uważasz, że warto z nami podjąć współpracę – napisz Jesteśmy otwarci na propozycje: zdjęcia, grafiki, ilustracje, satyra, innowacyjne pomysły – na zlecenie i bez zlecenia ot dla powiększenia portfolio, bez zbędnych przechwałek i popadania w samozadowolenie – to jest nasz czas na pasje.

Pozdrawiamy serdecznie

Edyta i Leszek Tomczyk

 

 

Edyta i Leszek Tomczyk - rysunek