Elektrociepłownia Zabrze – drugie podejście

Moja prywatna opinia na temat filmu Terminator 2 jest taka, że choć to wyjątek na tle wszystkich drugich części, był lepszy od części pierwszej. Dlaczego o tym wspominam?

Dlatego, że podobne odczucie miałem przy drugiej wizycie w Elektrociepłowni Zabrze! Wiem już coś o fabule, znam trochę schemat, główni prowadzący w tej samej dobrej formie, ale jeszcze lepsze efekty specjalne i większe możliwości na realizację naprawdę dobrego spektaklu.

Co się czuje gdy otwierają się drzwi do głównej atrakcji wycieczki? Adrenalina – nie wiem skąd , ale tak, to chyba to. Rzadko mi się to zdarza ale tu się zdarzyło – wtedy czujesz zdjęcia. Wiesz, że ciężko jest coś zepsuć, bo parafrazując „masz tę moc”. Wizyta w maszynowni, przejście korytarzami i hala główna – to są miejsca, które w szkle obiektywu malują się same. Nie ma sensu się zastanawiać, czasu jak zawsze za mało – po prostu robię zdjęcia!

Poprzednia wizyta nie była tak spektakularna, ale nauczyła mnie co nieco o obiekcie, dziś ta nauka pozwoliła łatwiej się odnaleźć i od razu wejść w klimat. A Stowarzyszenie Wrazidlok – jak bym się nie rozpisywał i jakich peanów nie pisał – robi robotę 🙂

Są chętni na wydruki? Możliwość realizacji nawet w formie plakatu do rozmiarów B2 – zapraszam do kontaktu przez media społecznościowe.

A jak było na poprzedniej wizycie – zachęcam do wglądu w poprzedni wpis

Zobacz również