Kinder party

kinder-party-czas-na-pasje-

Z archiwum wygrzebaliśmy zdjęcia z urodzinowego kinder party pewnego młodzieńca. Na fotografiach w roli głównej najmłodsza i najbardziej urokliwa młodzież naszych znajomych w najbardziej naturalnych ujęciach. Żaden z bohaterów tej relacji nie pomyslał o pozowaniu do obiektywu. Migawka złapała chwile zabawy, chwile zamyślenia, chwile bezradności i chwile radości. Nasi mali modele to Zosia, Piotruś, Stasiu i Kuba. Taka sesja to przyjemność i przeogromna radość, bo bawaliśmy się fantastycznie razem z bohaterami tego wpisu.

kinder-party-czas-na-pasje- kinder-party-czas-na-pasje- kinder-party-czas-na-pasje- kinder-party-czas-na-pasje- kinder-party-czas-na-pasje- kinder-party-czas-na-pasje- kinder-party-czas-na-pasje- kinder-party-czas-na-pasje- kinder-party-czas-na-pasje- kinder-party-czas-na-pasje- kinder-party-czas-na-pasje- kinder-party-czas-na-pasje- kinder-party-czas-na-pasje- kinder-party-czas-na-pasje- kinder-party-czas-na-pasje- kinder-party-czas-na-pasje-

 

Jeśli chcielibyście zatrzymać kilka chwil z kinder party Waszych pociech – chętnie pomożemy. Napiszcie do nas, ustalimy szczegóły.

Kontakt:

e-mail: info@czasnapasje.pl

www.facebook.com/czasnapasje/

Zobacz również